🛒 🎁 Pri nákupe nad 30,00 € DOPRAVA ZADARMO ! 🛒 🎁 Objav ten nano rozdiel..

10 KROKOV AKO UPRATAŤ IZBU DO 30 MINÚT.

Upratanie hotelovej izby by profesionálom malo trvať do 30 minút.  My veríme, že s pomocou NanoPeny-Original a tohto návodu to zvládne každý. Pripravili sme pre vás sprievodcu, ako upratať izbu do 30 minút vďaka tomuto efektívnemu postupu.

  1. Stiahnite obliečky z vankúšov a perín. Nezabudnite na plachtu.

  2. Skontrolujte, či na posteli a matraci nie sú škvrny a natiahnite čistú plachtu a obliečky. Vankúše by mali byť uhladené a bez chĺpkov.

  3. Potom odstráňte špinavé prádlo a odpadky z izby. Uistite sa, že ste skontrolovali všetky viditeľné plochy s nezabudnite ani na zásuvky.

  4. Utieranie prachu by vždy malo začínať od najvyšších častí nábytku cez fotoramčeky, lampy, TV, stoly, stoličky atď.

  5. Na vyčistenie všetkých hladkých a nesavých povrchov, odporúčame použiť NanoPenu-Original. Tento produkt čistí a zároveň predlžujete čistotou povrchu, čo vám pri pravidelnej údržbe šetrí veľa času. Na takto ochránený povrch, vám bude stačiť už iba voda a vlhká handrička. Pri ostatných povrchoch použite Nano Melamínovú Hubku, ktorá tiež len za pomoci vody dokáže zázraky.

  6. Osobitnú pozornosť venujte vyčisteniu kúpeľne a toalety. Všetky stopy od vodného povlaku a špiny musia zmiznúť. Sprchový kút, vaňa, vodná batéria, keramické umývadlo a obklady či zrkadlo. To všetko sa bude vďaka NanoPene-Original lesknúť a ľahko umývať iba vodou. Vymeňte uteráky.

  7. Uistite sa, že všetky súčasti izby sú na svojom mieste a vysypte koše. Overte, či budík a televízia fungujú.

  8. Skontrolujte vankúše a závesy, aby boli v správnej pozícii a pôsobili útulne.

  9. Dôkladne povysávajte izbu a zbavte koberec akýchkoľvek škvŕn. Pravidelným vysávaním udržíte koberec v dobrom stave a znížite potrebu použitia chemických čistiacich prostriedkov.

  10. Izbu prevetrajte a poprípade použite neutrálnu vôňu.

Výskum ukázal, že najviac baktérií sa nenachádza pri toalete a umývadle. Vysoký výskyt baktérií a nečistoty sa prekvapujúco nachádza na ovládačoch, kľučkách a vypínačoch svetla. Všetky hladké a nesavé povrchy ošetrené NanoPenou-Original sú zároveň antibakteriálne.

Objav ten nano rodziel..

Zdroj: nanopena.sk

Pridať komentár

Upozorňujeme, že komentáre musia byť pred publikovaním schválené