🛒 🎁 Pri nákupe nad 30,00 € DOPRAVA ZADARMO ! 🛒 🎁 Objav ten nano rozdiel..

4 KAĎODENNÉ RUTINY V NANO ODMÁCNOSTI.

Ako udržať domácnosť v dostatočnej čistote?

V minulosti som si robila zoznam s poznámkami a úlohami, keď som sa chystala upratať. Môj zoznam bol vždy plný ,,farebných kódov,, a postupov. Problém bol v tom, že aj keď na papieri vyzeralo všetko správne naplánované a nastavené, samotná realizácia takmer vždy zlyhala. Dôvodom bolo to, že som si upratovanie zbytočne komplikovala viac, ako bolo treba. Samozrejme, že som časovo nič nestíhala a domácnosť vyzerala potom na pokraji zrútenia.

Snažím sa skvalitniť svoj život a preto neustále vyhodnocujem a hľadám riešenia, ktoré mi k tomu majú pomôcť. Vždy som chcela mať čistý a organizovaný domov. V mojom ale živote existujú aj iné veci, ktoré sú pre mňa ešte dôležitejšie. Určite by sa mi páčilo, keby bola moja domácnosť v poriadku, ale nechcem byť otrokom svojej domácnosti

Ako to jednoducho dosiahnuť?

V priebehu rokov som zistila, že sa stačí držať štyroch základných upratovacích rutín. Samozrejme, že by sa k ním dalo pridať ešte niekoľko iných, ale tieto sú vyskúšané a fungujú dostatočne. Vďaka týmto rutinám mám pocit, že zvládam môj život ľahšie.

Tu sú 4 každodenné rutiny v nano domácnosti:

  • Ranná rutina: To zahŕňa samozrejme pokojné prebúdzanie, ustlanie postele, rannú hygienu a oblečenie sa do vecí, ktoré som si pripravila už včera. 
  • Čistý drez: Túto rutinu dodržiavam nielen v kuchyni, ale aj pri umývadle v kúpeľni. Nikdy nedám šancu, aby sa tam nahromadil špinavý riad alebo vlasy, ktoré špatia už na prvý pohľad. Pri údržbe umývadla a vodnej batérie mi jednoznačne uľahčila prácu NanoPena-Original®. Tá vďaka svojim špeciálnym vlastnostiam, dokáže ochrániť všetky hladké a nesavé povrchy v domácnosti. Vodný povlak zo sprchy odstránim ľahko iba vodou a handričkou.
  • Upratovacie besnenie. Aby sme náš domov upratali každý deň rýchlo, využívame spolu s manželom to, čomu hovoríme "upratovacie besnenie". Toto upratovanie môže trvať desať minút, ale aj hodinu. Finta je v tom, že sa na ňom zúčastňujeme všetci členovia, vrátane našich detí. Pobehujeme po dome a všetky zdvíhame veci a ukladáme tam, kam patria. Niekedy sa sústredíme iba na jednu miestnosť, inokedy je to "celo domové besnenie". Niekedy je úlohou utieranie prachu, inokedy zase čistenie toalety. Za krátky čas, tak dokážeme spoločne aj s NanoPenou-Original® alebo nano Melamínovou Hubkou dať domácnosť do poriadku ľahko a rýchlo.
  • Večerné upratanie kuchyne. Každý večer bez výnimky upraceme aj kuchyňu. Po celom dni vložíme použité riady do umývačky, čisté naopak uložíme na svoje miesto. Neexistuje nič lepšie ako sa prebudiť do čistej kuchyne, pre skvelý začiatok dňa.

Vďaka týmto každodenným rutinám je náš domov stále dostatočne čistý po väčšinu času. Už len málokedy sa cítim zavalená domácimi prácami a pritom je všetko čisté a na mieste. Keď svoj dom udržiavame čistý na dennej báze, je potom naozaj jednoduché pridať pár úloh navyše, aby dom žiaril ešte viac. S NanoPenou-Original® alebo profesionálnou ochranou povrchov nanotechnológiou od spoločnosti Nano Service SK to dokážete určite.

Keď som sa tejto dennej rutine na chvíľu vzdala, moja domácnosť sa mi znova vymkla z pod kontroly. Náš dom určite nie je dokonalý, no ja ostávam spokojná, pretože je vždy dostatočne čistý! A pritom nepoužívam žiadnu agresívnu chémiu alebo zdĺhavé a zložité postupy, iba sa držím štyroch každodenných rutín.

Objav ten nano rozdiel..

Zdroj: inano.sk, nanopena.sk

Pridať komentár

Upozorňujeme, že komentáre musia byť pred publikovaním schválené