🛒 🎁 Pri nákupe nad 30,00 € DOPRAVA ZADARMO ! 🛒 🎁 Objav ten nano rozdiel..

5 VEĽKÝCH CHÝB PRI UMÝVANÍ OKIEN

Umývanie okien je otravná fuška, ktorú chce mať každý pri upratovaní hneď za sebou. Ak chcete mať istotu dokonalého vzhľadu hneď na prvýkrát, oboznámte sa najprv s chybami, ktorým by ste sa mali vyhýbať.

  • Vybrali ste si slnečný deň

Ak si vyberiete na čistenie okien veľmi slnečný deň, váš čistič bude na horúcom skle rýchlo schnúť a keď sa dostanete k lešteniu, dochádza k vzniku šmúh. Namiesto toho si zvoľte suchý deň pod mrakom. Keď sa už rozhodnete umyť okná cez slnečný deň, začnite s oknami na tienistej strane domu.

  • Nevyčistíte parapety a okenné rámy ako prvé

Ak tento krok preskočíte, akákoľvek tekutina, ktorá stečie alebo odkvapká na parapetu a rám, sa zmieša z nečistotami a vytvorí blato. Vždy preto vyčistite rám a parapetu skôr, ako začnete čistiť samotné sklo.

  •  Používate iba bežný čistiaci prostriedok

Bežný čistiaci prostriedok vaše okná síce vyčistí, ale vplyvom vonkajšieho prostredia sa zakrátko na ňom usadí prach a iné nečistoty. Tie sa potom spolu s dažďovou vodou zmiešajú a na povrchu zanechávajú nepekné stopy. Hrubú nečistotu z okien odstránite ekologicky pomocou Melaminocej Hubky a vody. Aplikovaním NanoPeny-Original získajú vaše okná vysoký lesk a navyše niekoľko mesačnú impregnačnú ochranu čo znamená, že pri následnej pravidelnej údržbe vám stačí ľahko okná pretrieť iba vlhkou handričkou s vodou. Vysoký lesk sa dostaví hneď po dosušení suchou handrou.

  • Na leštenie použijete novinový papier

Niektorý ľudia nedajú na novinový papier dopustiť. Ak sa však zmieša s vodou, je nepoužiteľný. Odporúčame preto použiť Mikrovláknove Handričky. Dostatočne totiž absorbujú vodu a navyše suchou handričkou ľahko dosiahnete vysoký lesk bez šmúh.

  • Sušíte so slabou papierovou utierkou.

Ak stále uprednostňujete pri sušení papierovú utierku, vyberte si takú, ktorá je na to určená. Nie je nič horšie ak sušíte okná s nejakou viacvrstvovou servítkou, ktorá sa oddeľuje alebo púšťa vlákna na sklo.

Objav ten nano rozdiel..

Zdroj: nanopena.sk

Pridať komentár

Upozorňujeme, že komentáre musia byť pred publikovaním schválené