🛒 🎁 Pri nákupe nad 30,00 € DOPRAVA ZADARMO ! 🛒 🎁 Objav ten nano rozdiel..

AKO HĹBKOVO VYČISTIŤ KUCHYŇU V 5 JEDNODUCHÝCH KROKOCH

Vo väčšine domácností je kuchyňa srdcom domu. Je to miesto, kde si varíme zdravé jedlá, pečieme alebo miešame lahodné kokteily. Je to tiež miesto najviac náchylné k neporiadku. Rozhodli sme sa podeliť s vami o niekoľko tipov ako žiarivo vyčistiť kuchyňu. Dodržujte týchto 5 jednoduchých krokov a vaša kuchyňa bude hĺbkovo vyčistená.

Príprava

Predtým než začnete hĺbkové čistenie kuchyne, zhromaždite si všetky čistiace prostriedky na jedno miesto. Tajomstvom profesionálnej organizácie je umiestnenie čistiacich prostriedkov v miestnosti, kde ich používate. Nebudete musieť bežať do inej miestnosti, všetko potrebné budete mať po ruke. Šetrite čas aj energiu. Pokiaľ ide o čistiace prostriedky, ideálne je používať iba ekologické prostriedky, ktoré neobsahujú toxické látky a neškodia vám, zvieratám ani životnému prostrediu. Používaním NanoPeny-Original získate neviditeľnú ochranu, ktorá zaručí, pravidelnú údržbu hladkých povrchov IBA vodou.

Okrem čistiacich potrieb, nikdy nepodceňujte silu pozitívnej hudby alebo obľúbeného podcastu. Pri počúvaní niečoho zábavného vám prejde čas oveľa rýchlejšie.

Drez

Najmenej obľúbená činnosť pre väčšinu ľudí je umývanie riadu. Takže to dáva zmysel, aby sme zaťali zuby a mali to najskôr za sebou. Naplňte umývačku riadu ak ju máte, hrnce a panvice umyte ručne. Či už máte nerezový alebo keramický drez, vyčistite ho a následne ochráňte NanoPenou-Original, skôr ako prejdete na pracovnú dosku.

Povrchy

Hneď keď je váš drez čistý, lesklý a bez všetkého špinavého riadu, je čas na čistenie všetkých povrchov v kuchyni. Majte po ruke kôš pre všetky maličkosti, ktoré nepatria do kuchyne alebo tam proste majú skončiť. Či už je pracovná doska zo žuly alebo iného lesklého materiálu, najprv z nej zotrite všetky omrvinky. Potom použite NanoPenu-Original, ktorá povrch vyleští a následne ochráni pred ďalším silným znečistením. Použiť ju môžete na celú hladkú kuchynskú linku. Nezabúdajte na keramické obklady stien. Na odolnejšie nečistoty si pomôžte Nano Melaminovou Hubkou a vodou. Povrch vysušte a následne ochráňte NanoPenou-Original.

Spotrebiče

Čo by to bolo za hĺbkové čistenie, ak by ste sa nedostali do vnútra spotrebičov. Začnite s chladničkou a vyprázdňovaním poličiek. Zahoďte všetko jedlo, ktoré je už staré a potom umyte každú poličku. Keď príde rad na mikrovlnnú rúru, vložte do nej čistú, mokrú utierku z bavlny a pustite ju na 3 až 5 minút. Para z utierky zmäkčí špinu v interiéri a potom ju môžete samotnou utierkou otrieť. Vyberte z rúry mriežky a namočte ich v dreze v mydlovou vodou. Odstráňte omrvinky, ktoré sa nahromadili v rúre alebo hriankovači. Vyčistené dvierka znova nezabudnite doleštiť a ochrániť NanoPenou-Original.

Podlaha

Vyberte a vytraste rohože vonku. Podlahu dobre pozametajte a potom použite čistiaci prípravok na to určený. Osobitnú pozornosť venujte miestu pod drezom a rúrou, pretože to sú miesta, kde má voda a mastná špina tendenciu zhromažďovať sa.

Na záver vyneste odpadkový kôš.

A voila! Vaša kuchyňa by mala žiariť od vrchu nadol.

Ak použite pri upratovaní domácnosti na všetky hladké a nesavé povrchy NanoPenu-Original, získate nielen čistotu a vysoký lesk povrchov, ale aj neviditeľnú ochranu, ktorá zaručí ich ľahkú pravidelnú údržbu IBA vodou.

Objav ten nano rozdiel..

Zdroj: nanopena.sk

Pridať komentár

Upozorňujeme, že komentáre musia byť pred publikovaním schválené