🛒 🎁 Pri nákupe nad 30,00 € DOPRAVA ZADARMO ! 🛒 🎁 Objav ten nano rozdiel..

AKO ĽAHKO UDRŽAŤ SPRCHOVÝ KÚT BEZ VODNÉHO KAMEŇA.

Vodný kameň je tvrdá biela látka, zložená hlavne z uhličitanu vápenatého, ktorý obsahuje voda a ktorá sa ukladá na stranách potrubia, varných kanvíc atď. Uhličitan vápenatý sa prirodzene vyskytuje aj v pevných látkach ako je krieda, vápenec alebo aj ulity mäkkýšov.

Všetci dobre vieme, že vodný kameň často predstavuje nielen v domácnosti problém. Usadzovanie vodného kameňa spôsobuje tvrdá voda, bez rozdielu vašej adresy. Aj keď máte šťastie a máte v domácnosti mäkšiu vodu, skôr či neskôr sa v domácnosti vytvorí.

Prečo je vodný kameň tak skoro na sprchovom kúte?

Keď sa tvrdá voda zohreje začne sa z povrchu, ako je napríklad sprchová zástena, odparovať. Rozpustené minerálne látky, ktoré boli vo vode sa spevnia a vytvoria biely, kriedový vodný povlak. Ten sa stáva opakujúcim problémom, pretože sa aj na čistej sprchovej zástene vytvorí hneď po použití  sprchy.
Sprchy sa používajú takmer každý deň a udržať ich bez vodného kameňa a špiny je veľmi dôležité, najmä v odvetví hoteliérstva alebo rekreácie. Vodný kameň na skle zvýrazňuje zlú čistotu sprchy a môže viesť k sťažnostiam alebo negatívnej recenzie.

Ako odstrániť vodný kameň zo sprchovacej zásteny?

Na jeho odstránenie nemusíte použiť žiadne drahé a agresívne chemické prípravky. Čo budete potrebovať je iba čistá voda a nano Melamínová Hubka. Tá si s vodným povlakom ľahko poradí a doslova ho vygumuje z povrchu.

Dôležitá je prevencia.

Už vieme, že aj keď sme sa vodného kameňa zbavili, čoskoro sa objaví znova. Preto ak chceme šetriť čas a energiu na pravidelnú údržbu, mali by sme mu predchádzať.
Riešením je NanoPena-Original®, ktorá vytvorí na niekoľko mesiacov neviditeľný ochranný film, ktorý bráni nečistotám i vodnému kameňu, aby sa pevne prichytili k povrchu. Sprchový kút sa potom ľahko udržiava čistý iba vodou. Jej použitie je jednoduché a zvládne ju každý. Navyše ju dokážete využiť na všetky hladké a nesavé povrchy v domácnosti.

Ochranu a ľahkú údržbu sprchy iba vodou až na niekoľko rokov, dosiahnete aplikáciou ProfiNano® ochrany od spoločnosti Nano Service SK.

Objav ten nano rozdiel..

Zdroj: inano.sk, nanopena.sk

Pridať komentár

Upozorňujeme, že komentáre musia byť pred publikovaním schválené