🛒 🎁 Pri nákupe nad 30,00 € DOPRAVA ZADARMO ! 🛒 🎁 Objav ten nano rozdiel..

AKO ĽAHKO VYČISTIŤ NEREZOVÉ SPOTREBIČE?

Nerezové spotrebiče majú elegantný vzhľad dovtedy, kým nie sú pokryté odtlačkami prstov a šmuhami. Pred nedávnom sme kúpili novú chladničku a až doteraz som si myslel, že môj zvyčajný čistič na nerez je ideálny, až kým som sa nesnažil vyčistiť novú chladničku. Totálne zlyhal. Na povrchu ostávali samé šmuhy. Preto som sa začal zaujímať o najlepší spôsob, ako vyčistiť nerezové spotrebiče a ktorý produkt použiť.

Zistil som, že rôzne spoločnosti používajú rôzne postupy a prostriedky na vyčistenie spotrebičov z nerezovej ocele. Častokrát ich kombinujú aj s prostriedkami iných značiek. Ja som ale hľadal produkt, ktorý bude fungovať na každom mojom nerezovom spotrebiči v domácnosti.

Aký je teda najlepší spôsob a produkt na vyčistenie nerezových spotrebičov?

Odpoveďou je multifunkčná NanoPena-Original® s vlastnosťami modernej nanotechnológie. Čistí, leští a chráni všetky hladké a nesavé materiály v domácnosti, teda aj spotrebiče z nerezovej ocele.

Jej aplikácia je veľmi jednoduchá a zvládne ju každý. Nastriekajte malé množstvo NanoPeny-Original® na Penový Aplikátor. Ten nemôže citlivý nerezový povrch poškriabať. Potom začnite krúživými pohybmi zľahka čistiť nerezový spotrebič. Nechajte chvíľku pôsobiť a potom Mikrovláknovou Handričkou zotrite nečistoty a zvyšky peny. Priveďte povrch do vysokého lesku.

Vytvoríte tak zároveň tenký, neviditeľný film, ktorý dlhodobo chráni váš spotrebič pred špinou, mastnotou aj odtlačkami prstov. Stačí už iba nechať hodinku vrstvu spojiť s povrchom, teda spotrebič nepoužívať. A je to.

Takto dokážete vyčistiť a zároveň ochrániť všetky domáce spotrebiče z nerezovej ocele, ako je chladnička, sporák, digestor, hriankovač, drez, umývačku riadu alebo čajník.

Vďaka nanovrstve sa povrchy niekoľko mesiacov menej špinia a ľahšie umývajú iba za pomoci handričky, alebo čistej vody. Už žiadna škodlivá chémia v domácnosti. Ušetríte tak kopec času určeného pre upratovanie a financií za čistiace prostriedky. Navyše dosiahnete úžasný vzhľad spotrebičov a predĺžite ich životnosť.

Ochranu a ľahkú údržbu nerezových spotrebičov  iba vodou až na niekoľko rokov, dosiahnete aplikáciou ProfiNano® ochrany od spoločnosti Nano Service SK.
Objav ten nano rozdiel..
Zdroj: nanopena.sk, inano.sk

Pridať komentár

Upozorňujeme, že komentáre musia byť pred publikovaním schválené