🛒 🎁 Pri nákupe nad 30,00 € DOPRAVA ZADARMO ! 🛒 🎁 Objav ten nano rozdiel..

AKO NAJLEPŠIE VYČISTIŤ KUCHYNSKÝ DREZ

Všetko čo sa udeje v kuchyni skončí v dreze, takže sa ľahko a rýchlo zašpiní alebo upchá. Preto pred čistením drezu najprv dôkladne uvoľnite odtok. 

Dezinfikujte odtok

Vriacou vodou zalejte odtok, do ktorého pred tým nasypte čistiaci prostriedok na to určený. Nechajte pôsobiť kým sa silné nečistoty v odtoku nerozpustia a potom ho prepláchnite.

Vygumujte špinu

Škvrny a nečistotu najviac vidieť na povrchu z keramiky, nereze ale aj chróm a nehrdzavejúca oceľ je náchylná. Najľahším a ekologickým spôsobom, ako odstrániť nečistoty z týchto povrchov je použitie vody a Nano Melamínovej Hubky, ktorá špinu "vygumuje".

Uľahčite si to do budúcna

Drez zbavený hrubej nečistoty, vysušte. Aplikujte tenkú vrstvu NanoPeny-Original na drez a nechajte chvíľu pôsobiť. Nenechajte ju ale zaschnúť! Za použitia Penového Aplikátora dočistite povrch. Pomocou Mikrovláknovej Handričky ho priveďte do vysokého lesku. Na povrchu sa vytvoril tenký neviditeľný film, ktorý povrch chráni na niekoľko mesiacov. Aby ste zabezpečili funkčnosť, nepoužívajte drez ešte min. hodinu, aby mala ochrana dostatok času sa spojiť s povrchom.

Výhody modernej nanotechnológie

Nanovrstva zabezpečí, že povrch je veľmi hladký a špina sa na ňom ťažšie udrží, čo značne uľahčuje a zrýchľuje jeho čistenie iba čistou vodou alebo PH neutrálnym prostriedkom. Takýmto spôsobom môžete ochrániť aj vodnú batériu.

Objav ten nano rozdiel..

Zdroj: nanopena.sk

Pridať komentár

Upozorňujeme, že komentáre musia byť pred publikovaním schválené