🛒 🎁 Pri nákupe nad 30,00 € DOPRAVA ZADARMO ! 🛒 🎁 Objav ten nano rozdiel..

AKO RÝCHLO VYČISTIŤ SPRCHU

Ak vaša sprcha vyzerá skôr ako vedecké pracovisko, skúste tieto jednoduché triky, aby znova žiarila čistotou.

Najväčšie výzvy:

  1. Mydlový film a vodný kameň skle a keramickom obklade
  2. Upchatý odtok
  3. Upchatá sprchová hlavica

Najrýchlejšia náprava     

  • Zbavte sa špiny, vodného kameňa a plesní. Skôr ako sa pustíte do čistenia, vyvetrajte miestnosť otvorením okna alebo aspoň dvere. Potom vezmite Melamínovú Hubku a iba s pomocou vody odstráňte zaschnuté nečistoty a povlak vodného kameňa zo skla a obkladu sprchy. Následne pomocou Penového Aplikátora ochráňte sprchu NanoPenou-Original. Postupujte po menších plochách, nechajte ju chvíľku pôsobiť a potom ešte za vlhka doleštite handričkou. Postupujte z hora na dol. Takto ošetrený povrch už neoplachujte vodou, iba ho nechajte hodinu v kľude, bez prístupu vody. NanoPena-Original sa za ten čas spojí s povrchom a vytvorí neviditeľný ochranný film, ktorý bráni potom špine a nečistotám sa pevne prichytiť k povrchu. Tá sa pri pravidelnej údržbe dá potom ľahko umyť iba za použitia vody alebo PH neutrálnym prostriedkom.
  • Upchatý odtok. Je to skutočne nepríjemné, keď stojíte v špinavej vode, pretože je váš odtok upchatý. S najväčšou pravdepodobnosťou sú na vine vlasy. Použite nejaký drôtik a zasuňte jeden koniec do odtoku, aby ste vytiahli zhluky vlasov. Potom použite vhodný čistiaci prostriedok na odtoky. Nalejte ho a nechajte rozpustiť zvyšné nečistoty v potrubí.
  • Upchatá hlavica sprchy. Ak voda z hlavice strieka na všetky strany, alebo má nízky tlak bez toho aby ste znižovali prietok je pravdepodobné, že dierky v hlavici sú upchaté minerálmi. Utrite suché zvyšky z otvorov pomocou hubky. Stále nestrieka priamo? Zmiešajte rovnakým dielom vodu s octom a nechajte hlavicu v tekutine vymočiť aspoň hodinu.

Uľahčite si to na budúce

Zadovážte si na odtok sitko, ktoré zachytí vlasy.

Najlepší spôsob, ako zabrániť vzniku plesní a vodného kameňa je vysušenie sprchy po každom jej použití pomocou stierky alebo uteráka

Používajte na ochranu NanoPenu-Original, ktorá vznikla na báze nanotechnológie. Čistí, leští a impregnuje všetky hladké a nesavé povrchy v domácnosti. Odpudzuje vodu a bráni nečistotám i plesniam, aby sa na povrchu pevne prichytili. Jej trvanlivosť je niekoľko mesiacov.

ProfiNano ochrana od Nano Service SK zabezpečí Lotosový efekt s vlastnosťou Easy-to-Clean až na niekoľko rokov.

Objav ten nano rozdiel..

Zdroj: nanopena.sk, inano.sk

Pridať komentár

Upozorňujeme, že komentáre musia byť pred publikovaním schválené