🛒 🎁 Pri nákupe nad 30,00 € DOPRAVA ZADARMO ! 🛒 🎁 Objav ten nano rozdiel..

AKO VYČISTIŤ A OCHRÁNIŤ SPOTREBIČE Z NEREZE

Lesklé nerezové spotrebiče sú krásne, ale ich nevýhodou je neustáli boj s odtlačkami prstov, šmuhami a nečistotami. Ak sa budete držať týchto pár tipov, ich čistenie bude pre vás jednoduché bez toho, aby došlo k poškriabaniu povrchu spotrebiča. 

Základné tipy pre čistenie nereze:

  • Všetky nerezové spotrebiče čistite hneď po ich použití
  • Nepoužívajte drsné abrazívne čistiace prostriedky
  • Nepoužívajte kovové kefy ani drôtenky na nerezové povrchy
  • Nikdy nepoužívajte na čistenie bielidlá alebo výrobky obsahujúce bielidla
  • Vždy čistite nerez v smere povrchovej úpravy, aby nedošlo k jej poškriabaniu

Leštenie a škrabance na nereze:

Nerezová oceľ je veľmi trvanlivá, ale stačí málo a môže dôjsť k jej poškrabaniu alebo poškvrneniu. Ak bol nerezový spotrebič čistený tvrdým abrazívnym čistiacim prostriedkom, alebo drhnutý drôtenkou, určite ostali na povrchu veľmi viditeľné škrabance.

Na udržiavanie nereze existuje niekoľko komerčných i domácich prípravkov, ktoré ale často obsahujú olej, ktorý je mastný a lepí sa naň prach a nečistoty.

Riešením je nano ochrana nerezových spotrebičov a povrchov.

Žiarivá nerez

Priviesť nerez šetrným spôsobom k vysokému lesku a navyše s dlhodobou ochranou, ktorá zaručí jej ľahšie čistenie, iba za pomoci vody a handričky, vám pomôže NanoPena-Original spolu s Nano Melamínovou Hubkou. Tento produkt vznikol na báze nanotechnológie a dokáže nielen nerez vyčistiť, vyleštiť a ochrániť v jednom kroku. Takto ošetrené spotrebiče z nerezovej ocele sú dlhodobo chránené proti odtlačkom prstov, vode, mastnote a iným nečistotám.

Vytvorte si nanodomácnosť

Predstavte si, že celú domácnosť udržiavate ľahko, rýchlo a IBA vodou alebo PH neutrálnym prostriedkom. Dokonca okná môže za vás umývať dážď. Pomocou neviditeľnej ProfiNano ochrany s trvanlivosťou až niekoľko rokov od Nano Service SK môžete aj vy  žiť v ekologickej nanodomácnosti.

Objav ten nano rozdiel..

Zdroj: nanopena.sk inano.sk

Pridať komentár

Upozorňujeme, že komentáre musia byť pred publikovaním schválené