🛒 🎁 Pri nákupe nad 30,00 € DOPRAVA ZADARMO ! 🛒 🎁 Objav ten nano rozdiel..

AKO VYČISTIŤ NEREZ BEZ ŠMÚH A ŠKRABANCOV.

Obdivovali ste v kuchynskom štúdiu krásne nerezové spotrebiče a zakúpili si ich domov? Lenže tam sa namiesto žiarivého lesku pozeráte na odtlačky prstov, zaschnuté kvapky a keď ich zotriete handrou, je to ešte oveľa horšie? S našim návodom im znova vrátite lesk ako blesk!

Ako s nerezovými spotrebičmi, tak aj s kuchynskou linkou vo vysokom lesku je to rovnaké – odtlačky a nečistoty sa na nich objavujú pravidelne a teraz zistíte, že vyčistiť sa dajú pomerne ľahko. Teda ak viete ako a čím na to.

Pozor na škrabance!

Či už vzhľad nereze kazí len pár zaschnutých kvapiek, alebo na ňom máte mastné fleky od varenia, poriadok musí byť.
Rozhodne zabudnite na to, že nerez vyčistíte ľahko a rýchlo iba obyčajným saponátom. Práve ten vám na povrchu zanechá nepekné šmuhy.
Tu rozhodne neplatí, že na veľkú špinu treba razantnejší postup! Úplne zakázané sú na tieto povrchy ako klasické, tak aj tekuté piesky alebo hocijaké iné abrazívne prípravky. To platí samozrejme i pre drôtenku alebo aj hubku na riad s čiernou či zelenou vrchnou časťou.

Odporúčame používať bavlnenú alebo mikrovláknovú handričku. Pokiaľ totiž nerez alebo lak poškriabete, ryhy ho zbavia lesku a vrátiť už to nejde. Nano Melamínová Hubka je i k takýmto povrchom šetrná a účinná.

 Ako teda správne postupovať?

Použite NanoPenu-Original, čistiacu a súčasne impregnačnú penu s výhodami modernej nanotechnológie. NanoPena-Original čistí, leští a impregnuje najrôznejšie hladké povrchy, akým je napríklad aj nerez a lakované povrchy.
Súčasne s ľahkým vyčisteným vzniká na povrchu spotrebiča neviditeľná nano vrstva, ktorá dlhodobo chráni a leští ošetrenú plochu. Navyše redukuje odtlačky

prstov.

Takto ochránené povrchy v domácnosti sa potom niekoľko mesiacov ľahko udržiavajú čisté iba použitím vody a handričky.

Ak chcete získať nano ochranu s trvanlivosťou a funkčnosťou až na niekoľko rokov navštívte stránky spoločnosti Nano Service SK.

Objav ten nano rozdiel..

Zdroj: nanopena.sk

Pridať komentár

Upozorňujeme, že komentáre musia byť pred publikovaním schválené