🛒 🎁 Pri nákupe nad 30,00 € DOPRAVA ZADARMO ! 🛒 🎁 Objav ten nano rozdiel..

AKO VYČISTIŤ ZRKADLO ALEBO SKLO SPRCHOVEJ ZÁSTENY A ODSTRÁNIŤ STOPY VODNÉHO KAMEŃA?

Tu je náš návod, ako ich najlepšie vyčistiť a ľahko udržiavať IBA čistou vodou!

Stopy vodného kameňa vznikajú vtedy, keď tvrdá voda (voda s vysokým obsahom minerálov) na povrchu skla alebo zrkadla zaschne a zanechá usadeniny. Ak máte doma sprchovací kút alebo sprchovú zástenu, dobre poznáte problém zaschnutých kvapiek a špiny na skle po každom sprchovaní. Ich odstránenie môže byť veľmi ťažké a bez ochrany sa rýchlo vrátia späť.

voda
 

Ako odstrániť vodný kameň a nečistoty zo sklenených sprchovacích dverí.

Jedným zo spôsobov je použiť agresívnu chémiu, ktorá ale svojimi vlastnosťami môže uškodiť povrchu a navyše je nešetrná k životnému prostrediu a vám. My odporúčame zažratý vodný kameň odstrániť z povrchu skla a zrkadla pomocou melaminovej Hubky a IBA čistej vody!

Postup je jednoduchý:

Navlhčite melaminovú Hubku a krúživými pohybmi postupne odstráňte všetky nečistoty a zaschnutý vodný kameň.

Ako zabrániť vzniku vodného kameňa a nečistotám na skle a zrkadle?

Kúpte si sprchovú stierku. Nájdete ju v každom supermarkete. Môžete si ju zavesiť na stenu sprchy, aby ste ju mali vždy po ruke. Zakaždým, keď sa osprchujete, zotrite všetku vlhkosť zo skla alebo zrkadla. Zabránite tak zaschnutiu vody na povrchu a tak predídete vzniku vodného kameňa.

Vyskúšajte nanotechnológiu.

NanoPena-Original® je špičkovým predstaviteľom novo - formujúcej sa generácie inteligentných čistiacich prostriedkov na báze nanotechnológie, ktoré znižujú nároky na prácnosť a čistotu až o 70% ! Dodáva povrchu až na 6 mesiacov* vysoký lesk a účinnú ochranu pred znečistením, vodným kameňom, mastnotou i odtlačkami prstov. Na pravidelnú údržbu vám bude stačiť IBA čistá voda a handrička!


Aplikácia:

Po odstránení zažratého vodného kameňa pomocou melaminovej Hubky, nastriekajte na povrch NanoPenu-Original® a s penovým Aplikátorom povrch dočistite. Následne sklo alebo zrkadlo vyleštite mikrovláknovou Handričkou. Potom nepoužívajte sprchu aspoň hodinu, aby sa neviditeľná nano vrstva spojila s povrchom. Hotovo!

NanoPena-Original® je vhodná na všetky hladké a nesavé povrchy v domácnosti. To znamená, že ju môžete  použiť aj na okná, vodovodné batérie, keramické obklady, vane, hladké spotrebiče, kovy, glazúrované drevo a pod.

Objav ten nano rozdiel..

Pridať komentár

Upozorňujeme, že komentáre musia byť pred publikovaním schválené