🛒 🎁 Pri nákupe nad 30,00 € DOPRAVA ZADARMO ! 🛒 🎁 Objav ten nano rozdiel..

AKO ZVLÁDNUŤ VIANOČNÉ UPRATOVANIE

Kto by nechcel stráviť Vianoce v čistom a naaranžovanom pohodlí teplého a voňavého domova? Aby ste sa vyhli stresu a nervozite, je najvyšší čas absolvovať predvianočné upratovanie. Ak ste sa rozhodli, že tento rok budete upratovať i piecť sama, najprv si všetko naplánujte, aby ste nebehali s vysávačom ešte na Štedrý deň.

Najvhodnejšie je začať s umývaním okien, vypraním záclon a závesov. Následne pokračujte s umývaním vnútorných dverí a nábytku a ukončite to generálkou chladničky a mrazničky, aby ste ich mohli na Vianoce plniť dobrotami. Záver upratovania venujte kuchyni a kúpeľni. Nebojte sa plánovanú prácu podeliť všetkým členom rodiny. Nezabúdajte tiež na pomocníkov v podobe spotrebičov, ktoré vám prácu v domácnosti značne zjednodušujú. Myslite aj na ekologickú domácnosť, preto si zvoľte také prípravky, ktorý účinne odstránia nečistoty bez toho, aby ste museli používať agresívnu chémiu. NanoPena-Original čistí, leští a dlhodobo chráni hladké a nesavé povrchy. Tie sa vďaka vlastnosti Easy-to-Clean menej špinia a ľahšie umývajú iba za pomoci vody, alebo PH neutrálnym prípravkom. V konečnom dôsledku tak šetríte svoj domov, čas, peniaze a chránite životné prostredie.

  1. Najprv vyčistite okná a vyperte záclony, aby ste mali tú najťažšiu prácu čím skôr za sebou. Najlepší výsledok dosiahnete, keď použijete Melamínovú Hubku s vodou a následne NanoPenu-Original s výhodami modernej nanotechnológie. Multifunkčná NanoPena-Original je vhodná nielen na okná, ale aj na hladké plastové rámy.
  2. Pokračujte utieraním prachu a vysávaním. Sklené časti nábytku a dverí, zrkadlá čistite tiež pomocou NanoPeny-Original. Obrazovku televízora a monitor počítača utrite suchou antistatickou utierkou.
  3. Na záver poumývajte podlahy. Ak je na nej aplikovaná ProfiNano ochrana, bude Vám stačiť len čistá voda. Použitím dobrého mopu ušetríte kopec času i vlastné kríže.
  4. Potom si podajte kuchyňu. S čistením spotrebičov to však nemusíte preháňať, ešte vás čaká predvianočné pečenie a varenie. Pri sporáku, keramických obkladoch alebo nerezových spotrebičoch, tiež oceníte vlastnosti Melamínovej Hubky a NanoPeny-Original.
  5. Na koniec si nechajte to najťažšie – kúpeľňu a toaletu. Pri upratovaní si pustite dynamickú a pozitívnu hudbu, ktorá vám navodí veselú náladu a práca vám pôjde rýchlejšie od ruky. Aj systematickosť vám ušetrí čas. Dobrá gazdinka chaoticky nepobehuje z miesta na miesto ale systematicky sa posúva v priestore. Povrchy ochránené NanoPenou-Original alebo ProfiNano ochranou sa umývajú ľahko iba vodou a PH neutrálnym prostriedkom.

Ak vás vysávanie, utieranie prachu, umývanie okien, kuchyne a kúpeľne desí, máte možnosť objednať si na to aj profesionálov z upratovacej firmy. Ak však použijete v domácnosti multifunkčnú NanoPenu-Original s výhodami modernej nanotechnológie, alebo rovno ProfiNano ochranu, dokážete toto všetko zvládnuť úplne sami s ľahkosťou a úsmevom na tvári. Ušetrené financie tak môžete použiť na vianočné darčeky.

Objav ten nano rozdiel..

Zdroj: nanopena.sk

Pridať komentár

Upozorňujeme, že komentáre musia byť pred publikovaním schválené