🛒 🎁 Pri nákupe nad 30,00 € DOPRAVA ZADARMO ! 🛒 🎁 Objav ten nano rozdiel..

CHYBA, KTORÚ ROBÍTE PRI ČISTENÍ ZRKADLA V KÚPEĽNI

Ako čistiť zrkadlo efektívnejšie

Krúživé pohyby ako karate ťahy pána Miyagiho z jedného filmu, nie sú ideálne  pokiaľ ide o čistenie zrkadla. To preto, že kruhový pohyb v skutočnosti prekladá prach a nečistoty z tkaniny späť na povrch, čím vznikajú šmuhy. Pre najlepšie výsledky použite pohyb v smere písmena V, zhora nadol. Vhodné je vymeniť aj svoju handru alebo papierovú utierku za tenkú Mikrovláknovu Handričku.

Keď sme už pri tom ako čistiť efektívnejšie, povieme si aj o ďalších chybách, ktoré môžete robiť pri čistení zvyšku kúpeľne.

Po prvé, prestaňte drhnúť zvyšky mydiel a vodného kameňa zo sklenených sprchových dverí týždeň po týždni. Namiesto toho odstráňte hrubú nečistotu nano Melamínovou Hubkou a následne aplikujte na sklo každé 3-4 mesiace NanoPenou-Origina® l, aby ste zabezpečili ochranu, ktorá bráni pevnému prichyteniu špiny a škvŕn od tvrdej vody. Nečistoty tak jednoducho odstraňujete pri každom použití sprchy a následnom vysušení sklenených sprchových dverí uterákom.

Pri použití ProfiNano® ochrany od Nano Service SK získate nano ochranu až na minimálne 2 roky.

Ďalej sa uistite, že vlhké uteráky zavesíte s dostatkom priestoru, aby dobre preschli. Ak ich zavesíte na seba, je viac pravdepodobné, že sa v nich budú šíriť plesne a baktérie, ktoré majú potom vplyv na ich vôňu a zdravie.

A na záver, prestaňte dávať kefu zo záchodovej misy späť do držiaka ihneď po jej použití. Vlhkosť množí baktérie, takže skôr ako necháte mokrú kefu ponorenú v držiaku so špinavou vodou, nechajte ju dobre odkvapkať 10 minút pred jej uložením na svoje miesto. Jednoducho nechajte rukoväť pritlačenú medzi vekom a sedadlom toalety tak, aby visela nad misou.

Objav ten nano rozdiel..

Zdroj: inano.sk, nanopena.sk

Pridať komentár

Upozorňujeme, že komentáre musia byť pred publikovaním schválené