🛒 🎁 Pri nákupe nad 30,00 € DOPRAVA ZADARMO ! 🛒 🎁 Objav ten nano rozdiel..

NÁVOD NA DOKONALE ČISTÚ KÚPEĽŇU. ĽAHKO, RÝCHLO A EKOLOGICKY.

Ako to urobiť, aby biela košeľa bola bielou, vie z televíznych reklám každý. Ale ako dosiahnuť to, aby aj kúpeľňa a jej zariadenie vydržalo dlho čisté a krásne lesklé?


Že je človek tvor lenivý, už vedia i samotní výrobcovia sanitárnej keramiky a sklenených výplní sprchových, či vaňových zásten. Preto prichádzajú s najrôznejšími vylepšeniami, ktoré upratovanie kúpeľní zjednodušujú.

Na bežnej keramike, bez špeciálneho ošetrenia sa pri každodennom používaní na povrchu usadzuje vodný kameň a nečistoty. Za niekoľko dní na umývadle či vo vani vidíte nepekné zošednuté mapy po vysychajúcej vode, zaschnuté kvapky zubnej pasty a iné škvrny.

Tomu všetkému sa dá predísť tak, že si kúpite kúpeľňové zariadenie, už vybavené špeciálnou nano úpravou povrchu. Tie dnes ponúka už niekoľko výrobcov sprchových kútov či umývadiel. Ich nevýhodou je vysoká cena.

Riešenie ponúka spoločnosť Nano Service SK, ktorá realizuje aplikáciu nano ochrany aj na všetky povrchy v kúpeľni, s trvanlivosťou až niekoľko rokov. Takto ochránený povrch odpudzuje všetky tekutiny vo forme lotosového efektu a bráni nečistotám,aby sa pevne prichytili k povrchu. Ten sa potom menej špiní a ľahšie umýva iba vodou.

Len málo kto však vie, že takýto efekt sa dá najľahšie dosiahnuť, na všetkých hladkých a nesavých povrchov v kúpeľni, pomocou NanoPeny-Original.  Tá vďaka svojim špeciálnym vlastnostiam vytvorí na povrchu ochrannú vrstvu, na niekoľko mesiacov.

Zvyšky, ktoré z povrchu nezmiznú okamžite, stačí utrieť vlhkou handrou a povrch bude dokonale čistý, a navyše sa bude i pekne lesknúť. Ak efekt slabne, dá sa jednoducho znova obnoviť. Ušetrená energia za upratovanie a dobrý pocit z krásne čistej kúpeľne za to rozhodne stoja.

Objav ten nano rozdiel..

Zdroj: nanopena.sk, inano.sk

Pridať komentár

Upozorňujeme, že komentáre musia byť pred publikovaním schválené