🛒 🎁 Pri nákupe nad 30,00 € DOPRAVA ZADARMO ! 🛒 🎁 Objav ten nano rozdiel..

DOKONALE ČISTÁ KÚPEĽŇA V 4 KROKOCH

Snáď žiadnu inú miestnosť v našom byte nemilujú najrôznejšie mikroorganizmy tak ako práve kúpeľňu. Je v nej teplo, vlhko a veľa zákutí v ktorých môžu nerušene rásť. Ako čo najľahšie, ale pritom účinne premeniť kúpeľňu na čistú miestnosť?

Je jasné, že podlahu, umývadlo a vaňu čistí pravidelne každý z nás. My sa však pozrieme na miesta, na ktoré často zabúdame alebo prehliadame. Takže, na čo by sme sa okrem bežného upratovania mali v kúpeľni sústrediť?

1. Zrkadlo

Samozrejme, že ho občas pretrieme, pretože už sa v ňom vlastne ani poriadne nevidíme, ale vedzte, že zrkadlá v kúpeľni si zaslúžia viac starostlivosti. Ako im teda zabezpečiť čistotu a lesk? NanoPena-Original čistí, leští a impregnuje v jednom kroku. Vďaka jej vlastnostiam budete zrkadlo udržiavať ľahko čisté, iba handričkou a vodou.

2. Sprchová zástena

Na sprche sa darí vodnému kameňu a najrôznejším plesniam a mikróbom, preto je dôležité ju udržiavať čistú. Človek je ale tvor lenivý a preto vymyslel spôsob čistenia sprchy takmer "bez" jeho pričinenia. Stačí mať nano ochranu, ktorá bráni nečistotám prichytiť sa na povrchu. Aplikácia NanoPeny-Original je jednoduchá a zvládne ju každá gazdinka. Na pravidelné čistenie potom postačí vlhký uterák po sprchovaní.

ProfiNano ochranu s Lotosovým efektom a vlastnosťou Easy to Clean až na niekoľko rokov, realizuje Nano Service SK.

3. Poličky a pulty

Ak máte v kúpeľni nejaký nábytok (od skrinky nad umývadlom cez práčku až po poličky a pod.), treba mu raz za čas tiež venovať pozornosť. Nie len tu dokáže veľmi efektívne a ekologicky iba za pomoci vody pomôcť Nano Melaminová Hubka.

4. Okraje vane a umývadla

Väčšina z nás čistí vaňu, sprchu, WC alebo umývadlo predovšetkým zvnútra a na vonkajšie okraje často zabúdame - pritom aj na ne siahame špinavými rukami, alebo tam zatečie voda, preto je dôležité venovať pozornosť aj im. Len sa skúste pozrieť na umývadlo zospodu, koľko špiny sa na ňom usádza! NanoPena-Original si však poradí aj s týmito povrchmi.

Objav ten nano rozdiel..

Pridať komentár

Upozorňujeme, že komentáre musia byť pred publikovaním schválené