🛒 🎁 Pri nákupe nad 30,00 € DOPRAVA ZADARMO ! 🛒 🎁 Objav ten nano rozdiel..

JARNÉ UPRATOVANIE TROCHU INAK

Vo vzduchu cítiť jar, Veľká noc sa blíži a vy ste ešte stále nezačali s tradičným upratovaním? Nezúfajte, takých ľudí je viac než dosť. Aj veľkú generálku domácnosti po zime odkladáte na poslednú chvíľu, rozhodne sa pritom nemusíte zodrať. Poradíme vám, ako jarné upratovanie zvládnuť efektívne za zlomok vyhradeného času a hlavne ekologicky. Chce to len dobrú organizáciu a tie správne prostriedky.

Začíname odvrchu

Aby ste nemuseli niektoré činnosti opakovať je dobré vopred si premyslieť ako pri jarnom upratovaní budete vlastne postupovať. Najideálnejšie je začať v každej miestnosti od stropu a pokračovať smerom k podlahe. V praxi to znamená, že ako prvé treba pozmetať kúty a steny od prípadných pavučín a potom dôkladne umyť osvetlenie (luster). Následne svoju energiu presuňte k oknám, čím zároveň dobre vyvetráte. Po umytí okien ako predposledné vyutierajte všetky poličky od prachu. Použite na to navlhčenú handru, nikdy nie suchú. V druhom prípade by ste totiž prach neutreli, ale iba rozvírili. Na záver povysávajte.

Uvedený postup možno použiť v každej miestnosti bez výnimky. Ak máte v niektorých izbách dlažbu (napríklad kuchyňa), prípadne plávajúcu podlahu, ich umývanie si takisto nechajte na záver. Samotné finále však patrí kúpeľni. Tam totiž počas upratovania strávime najviac času – napúšťaním čistej vody, praním handier či vylievaním špinavej vody do toalety.

Aby sa okná leskli ako zrkadlá a dlhodobo

Pýchou každej gazdinky pri pohľade zvonku sú jednoznačne žiarivé okná. Na to, aby vám ich lesk susedy závideli existuje niekoľko "zaručených" tipov. Každý pozná zdĺhavé a náročné klasické stierkovanie, čistenie pomocou vatových tyčiniek alebo novinami. Vďaka ochrane okien NanoPenou-Original získajú vaše okná nielen vysoký lesk, ale aj ľahšiu pravidelnú údržbu pomocou vlhkej handričky. Použiť ju môžete na všetky hladké a nesavé povrchy v domácnosti.

Tip: Povzbuďte sa hudbou! Určite máte piesne, ktoré sa vám obzvlášť páčia a práca pri nich uteká rýchlejšie. Teraz je ten pravý čas ich pustiť naplno.

Ide to aj bez chemikálií

Vďaka nanotechnológii dnes môžete mať čistú, ekologickú a ľahko udržateľnú nano domácnosť.

Nano Melaminová Hubka spolu s IBA vodou dokáže zázraky takmer na každom povrchu. Aj doteraz odolné škvrny a znečistenie zmizne pred očami.

S nanotechnológiou sa môžete zoznámiť aj pomocou spomínanej NanoPeny-Original. Tá je vhodná na všetky hladké a nesavé povrchy, ktoré chráni niekoľko mesiacov.

ProfiNano ochranu s Lotosovým efektom a vlastnosťou Easy-to-Clean na minimálne 2 roky realizuje Nano Service SK.

Zapojte rodinu

Nedávajte si nereálne ciele a predsavzatia, že celý dom upracete za jedinú sobotu. Rozložte si sily a do upratovania angažujte najbližších. Medzi ratolesťami vyhláste súťaž s lákavou odmenou, prípadne im prisľúbte obľúbené jedlo. Dovoľte im pustiť si hudbu trochu hlasnejšie než zvyčajne. Manželovi pohrozte, že mu veci upracete podľa seba. Predstava, že nebude môcť niečo nájsť, ho možno vystraší natoľko, že si s vlastnými „hračkami“ urobí poriadok. A možno aj bez frflania. Tak či onak je v nano domácnosti upratovanie a čistenie vždy ľahšie, rýchlejšie a ekologickejšie.

Objav ten nano rozdiel..

Zdroj: nanopena.sk, inano.sk

Pridať komentár

Upozorňujeme, že komentáre musia byť pred publikovaním schválené