🛒 🎁 Pri nákupe nad 30,00 € DOPRAVA ZADARMO ! 🛒 🎁 Objav ten nano rozdiel..

NAJRÝCHLEJŠÍ SPÔSOB ČISTENIA VAŠEJ KÚPEĽNE

Práve ste zistili, že na ceste k vám je návšteva? Jedna z najrušnejších miestností vo vašom dome, ktorú navštívi takmer každý hosť je kúpeľňa. Tieto triky zaručia vašej kúpeľni vzhľad čerstvého umytia za menej ako 15 minút.

  • Chyťte vrece

Na začiatok zaveste tašku alebo vrece na kľučku. Je to rýchli a najjednoduchší spôsob, ako zozbierať odpad a okamžite upratať akúkoľvek izbu.

  • Najprv toaleta

Zoberte kefu a mechanicky odstráňte nečistoty z okraja misy. Použite čistiaci prostriedok na dezinfekciu, nechajte ho 5 minút pôsobiť a zatiaľ prejdite na ďalšiu úlohu.

  • Leštenie

Odstráňte zvyšky zubnej pasty, kvapiek mydla a povlakov vodného kameňa z umývadla. Ak ste pred tým ochránili keramické umývadlo, obklady, batériu a zrkadlo NanoPenou-Original, bude vám stačiť iba vlhká handrička. Takto ošetrené povrchy sa menej špinia a ľahšie umývajú. Na rýchle a ekologické odstránenie nečistôt z povrchov bez non ochrany použite Melaminovú Hubku a vodu.

  • Utrite špinu

Vráťte sa ešte k toalete. Zotrite prach zo zadnej časti nádržky a okolo dosky. Aj  tu môžete použiť Melaminovú Hubku Spláchnite dezinfekčný prostriedok v mise a špinavé utierky zahoďte do vreca na kľučke a choďte ďalej.

  • Skúste trik s uterákom

Nebojte sa použiť na sušenie povrchov použitú osušku. Stačí, keď potom vytiahnete iba nový uterák na ruky. Je to len krátka návšteva, takže si vystačí. Ostatné nechajte na polici, iba ich narovnajte.

  • Smer východ

Teraz je čas na podlahu. Natraste a našuchorte koberček alebo rohož tak, aby vyzerali že boli nedávno vysávané.  Potom s navlhčenou papierovou utierkou, utrite rohy v miestnosti, pretože sa tam zhromažďuje najviac prachu a vlasov. A keď budete odchádzať, nezabudnite vziať vrece so sebou!

Objav ten nano rozdiel..

Zdroj: nanopena.sk

 

 

Pridať komentár

Upozorňujeme, že komentáre musia byť pred publikovaním schválené