🛒 🎁 Pri nákupe nad 30,00 € DOPRAVA ZADARMO ! 🛒 🎁 Objav ten nano rozdiel..

PÁR ZÁKLADNÝCH TIPOV PRE ČISTÚ A EKOLOGICKÚ NANO KUCHYŇU

Kuchyňa patrí medzi miestnosti, kde sa najčastejšie stretávame. Prebiehajú tu naše každodenné rituály ako sú raňajky, obedy a často krát tu pripravujeme všelijaké dobroty od výmyslu sveta. Za službu, ktorú nám toto miesto poskytuje, si určite zaslúži raz za čas poriadnu starostlivosť vo forme generálneho upratania.

Na chvíľu sa zastavme a zamyslime, ktoré veci sú tu už vlastne nepotrebné, či ich vyhodiť, alebo stačí dôkladne poumývať. Treba si poriadne premyslieť, ktoré predmety si do kuchyne prinesieme. Chceme z nej urobiť zdravý, útulný priestor bez špiny a znečistenia, kam sa budeme tešiť a chcieť tu doplniť životný elán. Ponúkame vám pár tipov, ako toto dosiahnuť.

Zbavte sa plastov

Vo veciach vyrobených z plastov sa mnohokrát nachádzajú nebezpečné chemické látky, ktoré sa následne v našej kuchyni uvoľňujú do ovzdušia, vody či jedla. Súhrne by sa tieto chemikálie spolu s ostatnými podobnými látkami dali nazvať ako toxíny. Toxíny sa v tele postupom času pozvoľna kumulujú, takou rýchlosťou, že si človek neznalý problematiky ani neuvedomuje vážnosť situácie. Organizmus plný toxínov nemôže správne vykonávať svoje funkcie a aby negoval pôsobenie toxínov, vyvoláva takzvané chronické ochorenia.

Aby sme sa však vrátili k podstate výskytu plastov v našich kuchyniach, musíme si zvážiť či vôbec takéto predmety v domácnostiach potrebujeme. Najjednoduchšie a v zásade preventívne sa javí používanie materiálov ako kameň, žula, sklo a nerez. Ako dosiahnuť života s minimom plastov? Vyberajme si potraviny, ktoré nie sú zabalené v igelitových obaloch a kupujte radšej od predajcov na trhoch, kde sú potraviny uložené voľne.

Uprednostnite nano domácnosť

Nano domácnosť sa menej špiní a ľahšie udržiava čistá iba vodou. Je to možné vďaka Melaminovej Hubke, ktorá pomocou vody dokáže vyčistiť takmer akýkoľvek povrch. Následná ochrana hladkých a nesavých povrchov (okná, keramické obklady, umývadlá, spotrebiče atď. ) NanoPenou-Original, zabezpečí ich ľahkú pravidelnú údržbu iba pomocou vody alebo PH neutrálnym prostriedkom. NanoPena-Original neobsahuje žiadne škodlivé látky ako sú bielidlá, tenzidy či kyseliny.

Takáto ochrana má niekoľkomesačnú trvanlivosť. Záleží od intenzity používania povrchov. ProfiNano ochrana vám dokáže akýkoľvek povrch ochrániť neviditeľnou ochranou s trvanlivosťou a funkčnosťou vlastnosti Easy to Clean na minimálne dva a viac rokov! Viac informácií nájdete na www.inano.sk.

Objav ten nano rozdiel..

Zdroj: nanopena.sk, inano.sk

Pridať komentár

Upozorňujeme, že komentáre musia byť pred publikovaním schválené