🛒 🎁 Pri nákupe nad 30,00 € DOPRAVA ZADARMO ! 🛒 🎁 Objav ten nano rozdiel..

RÝCHLE, ĽAHKÉ A EKOLOGICKÉ ČISTENIE V NANO DOMÁCNOSTI

Ak ste niekto, kto nemá rád čistenie a radšej si zaplatí upratovaciu službu, aby to spravila za neho, potom ste pravdepodobne čistili domácnosť zlými produktami, pretože čistenie by nemalo byť také neznesiteľné.

Napadlo vás niekedy, prečo sa vaše čistiace prostriedky nahromadili pod drezom? Mnohé boli použité len raz, pretože jednoducho nesplnili svoju prácu – to je dôvod prečo ostávajú pod drezom, sú používané iba čiastočne a sadá na ne prach. Čistiace prostriedky by mali predsa pomôcť čistenie uľahčiť a zjednodušiť!

Tu je tip, na ľahké čistenie množstva povrchov okolo vás, namiesto vašich produktov, ktoré ste doteraz používali.

Začnite používať Melaminovú Hubku, ktorá skutočne vyčistí a ochráni vašu domácnosť IBA pomocou vody! Už žiadna agresívna chémia. Takto vyčistené povrchy ochráňte následne neviditeľnou nanovrstvou, ktorá bráni nečistotám pevne sa prichytiť k povrchu. Ten sa preto menej špiní, rýchlejšie a ľahšie vyčistí.

NanoPena-Original patrí medzi moderné "inteligentné" prostriedky, ktoré povrchy nielen čistia, ale navyše ich aj chránia pred znečistením! Môžete ju použiť v celej domácnosti na všetky hladké a nesavé povrchy ako je sklo, porcelán, keramika, a povrchy z chrómu a nereze.

Neviditeľná nanovrstva chráni pred usadeninami a špinou umývadlá, batérie, zrkadlá, vane, sprchové kúty, okná, lakovaný nábytok, spotrebiče a iné. Ochranná vrstva vydrží na povrchu 3 až 6 mesiacov v závislosti od používania.

(S profiNano ochranou od www.inano.sk min 2 roky. Viac info tu https://inano.sk/domacnost/)

Takto chránené povrchy sa potom ľahko čistia iba vodou alebo PH neutrálnym prostriedkom.

Vašu ekologickú nano domácnosť udržiavate ľahko a rýchlo čistú bez agresívnych prípravkov.

Objav ten nano rozdiel..

Zdroj: nanopena.sk, inano.sk

Pridať komentár

Upozorňujeme, že komentáre musia byť pred publikovaním schválené