🛒 🎁 Pri nákupe nad 30,00 € DOPRAVA ZADARMO ! 🛒 🎁 Objav ten nano rozdiel..

TIPY PRE RÝCHLE ČISTENIE OKIEN

Najväčšou výzvou pri čistení okien sú:

 Špinavé parapety a rámy

  • Odstráňte hrubú špinu metličkou. Vieme, že ísť na okno hneď s čističom je najuspokojivejšia časť, ale skôr ako dôjde na túto časť okien, stiahnite žalúzie alebo záclony, otvorte okno a skontrolujte jeho parapetu, rám a miesta (rohy) kde sa vyskytujú pavučiny. Nečistoty vymieste pomocou malej metličky a zmetáka. (Ak tento krok preskočíte riskujete, že sa nečistoty neskôr uvoľnia a prichytia na handričku pri čistení skla)

 Zaprášené a špinavé okná

  • Zbavte sa prachu z okien. Ak ste okná nečistili z rôznych dôvodov dlhý čas, tak usadený prach a nečistoty sa pri otvorení okna nafúkajú do vnútra miestnosti. Stačí preto zobrať (najlepšie) ručný vysávač s nasadenou kefkou a odstrániť prach a nečistoty z okien. Najrýchlejšia metóda je zo strany na stranu, zhora nadol.

 Škvrny a mastnota na skle

  • Vyleštite sklo. Najúčinnejším prostriedkom na odstránenie škvŕn a mastnoty zo skla okien je Nano Melaminová Hubka a čistá voda. Po vysušení skla potom pridajte vašim oknám neviditeľnú ochranu, ktorá bráni nečistotám pevne sa prichytiť k povrchu. NanoPena-Original s výhodami modernej nanotechnológie čistí, leští a impregnuje v jednom kroku. Nastriekajte tenkú vrstvu NanoPeny-Original na povrch skla. Nechajte minútku pôsobiť a potom ju krúživými pohybmi s Penovým Aplikátorom zaleštite Mikrovláknovou Handričkou. Nečistoty a mastnota sú preč a sklo má vysoký lesk. Neviditeľná vrstva navyše chráni sklo na niekoľko mesiacov, čo znamená, že sa okná menej špinia a ľahšie umývajú iba čistou vodou!

Tip na záver: Ak vaše okná pozostávajú z plastových rámov, neváhajte ochrániť NanoPenou-Original aj tie. NanoPena-Original je vhodná na všetky hladké a nesavé povrchy v domácnosti!

Vaše okná s Lotosový efekt s vlastnosťou Easy to Clean na min 2 roky vám ochráni Nano Service SK.

Objav ten nano rozdiel..

Zdroj: www.nanopena.sk, www.inano.sk

Pridať komentár

Upozorňujeme, že komentáre musia byť pred publikovaním schválené